شماره تلفن وکیل ملکی
نوشته شده توسط گروه وکلای ملکی

شماره تلفن وکیل ملکی همراه با مشاوره کاملا رایگان

اگر به دنبال شماره تلفن وکیلی ملکی هستید که در عین تسلط کامل به قوانین مربوط به این حوزه، در طرح دعاوی و تنظیم قراردادها و دیگر امور حقوقی املاک، تجربه کافی داشته باشد گروه وکلای ملکی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. ما در گروه وکلای ملکی مجموعه ای از بهترین وکلای ملکی در تهران را گرد هم آورده ایم تا با ارائه دقیق ترین و تخصصی ترین خدمات حقوقی در زمینه املاک نیاز مراجعان خود را به شماره تلفن وکیل ملکی به بهترین نحو ممکن پاسخ دهیم.

29 دی 1402
بروزرسانی: ۴ بهمن ۱۴۰۲
8 دقیقه
بدون دیدگاه

در این مقاله از گروه وکلای ملکی تلاش می کنیم ضرورت استفاده از وکیل ملکی و وظایف او در امور حقوقی مربوط به املاک را برای شما عزیزان توضیح دهیم. در این مقاله با نحوه دریافت شماره تلفن وکیل ملکی از گروه وکلای ملکی و موارد استفاده از آن نیز آشنا خواهید شد.

چرا باید از وکیل ملکی استفاده کنیم؟

استفاده از افراد متخصص در هر حوزه به کسب نتیجه دلخواه در آن حوزه کمک زیادی می کند. در امور حقوقی استفاده از افراد متخصص و ماهر اهمیت بیشتری پیدا می کند به دلیل آنکه بدون دانش و مهارت این افراد، نه تنها ممکن است نتیجه دلخواه خود را در انجام امور حقوقی مانند تنظیم قرارداد، انجام معامله، طرح دعوا و… به دست نیاوریم بلکه ممکن است متحمل ضررهای جبران ناپذیری از لحاظ مالی و معنوی نیز بشویم.

برای مثال اگر به نکات حقوقی در هنگام خریداری یک ملک دقت نکنید، ممکن است در جریان جرم فروش مال غیر، ملکی را که متعلق به غیر است بخرید و در آینده با مشکلات حقوقی و حتی کیفری زیادی مواجه شوید که موجب زمان طولانی و هزینه سنگینی می شود. یا اینکه ممکن است به دلیل آشنا نبودن با حقوق پیش خریدار و مقررات دیگر قرارداد پیش فروش ساختمان، مورد کلاهبرداری افرادی که خود را پیش فروشنده ساختمان معرفی قرار بگیرید. در نتیجه استفاده از متخصصان حقوقی یعنی وکلا و مشاوران حقوقی از جمله وکیل ملکی و شماره تلفن وکیل ملکی در انجام هر امر حقوقی اهمیت انکار ناپذیری دارد.

شماره تماس وکیل ملکی

جهت آشنایی بیشتر با نکات قرارداد پیش فروش ساختمان این مقاله به شما کمک می کند: پیش فروش ساختمان و بررسی نکات طلایی در این قبیل قراردادها

از طرف دیگر، در رشته حقوق با توجه با تخصصی شدن هر چه بیشتر این رشته زیر شاخه های مختلفی ایجاد شده است که هر کدام تبدیل به تخصص هایی جداگانه شده اند. برای مثال وکیل حقوق کیفری در پرونده های کیفری که موضوع آن ها تحقق یک جرم است بهتر می تواند ایفای نقش کند تا در پرونده های تجاری که تخصص ویژه ای در آن ها ندارد. وکیل امور تجاری نیز نمی تواند در پرونده های کیفری به خوبی یک وکیل کیفری انجام وظیفه کند.

گستردگی و اهمیت خاص امور ملکی هم باعث ایجاد تخصصی ویژه در حقوق شده است که وکلای ملکی متخصصان آن محسوب می شوند. استفاده از این وکلا و دریافت شماره تلفن وکیل ملکی هنگام انجام هر امر حقوقی مربوط به املاک یعنی اموال غیر منقول مانند زمین و ساختمان بسیار حیاتی است. زیرا املاک با توجه به ارزش اقتصادی خود بخش بسیار مهمی از دارایی هر فرد را تشکیل می دهند و یک اشتباه کوچک در انجام امور حقوقی مربوط به آن ها می تواند ضرر مالی گسترده ای به شما وارد کند.

خواندن این مطلب
خرید مغازه سرقفلی دار چه مزایا و معایبی دارد

وکیل ملکی در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

وکیل ملکی در هر امر حقوقی که به حوزه امور ملکی و بازار املاک ارتباط داشته باشد تخصص داشته و فعالیت می کند. این امر حقوقی می تواند شامل اخذ سند رسمی برای ملک، خرید و فروش آن، اجاره املاک و امور سرقفلی، افراز ملک مشاع، بستن قرارداد مشارکت در ساخت و هر امر دیگری باشد که امروزه در زمینه املاک انجام می شود.

وکیل متخصص در امور ملکی به تناسب موضوع مورد نیاز شما راهنمایی های لازم را در قالب مشاوره حقوقی به شما ارائه می دهد و در صورتی که به هر دلیلی از جمله صرفه جویی در وقت بخواهید انجام این امور را به وکیل بسپارید با تنظیم وکالت نامه، کلیه این امور را به نمایندگی از شما و بدون نیاز به حضور شما در روند اجرای آن ها به سرانجام می رساند.

برای استفاده از بهترین وکلای ملکی و دریافت شماره تلفن وکیل ملکی در تهران جهت کسب مشاوره حقوقی یا اعطای وکالت برای انجام هر یک از امور حقوقی خود می توانید با گروه وکلای ملکی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

آشنایی با بهترین وکیل ملکی در تهران

استفاده از وکیلی که بتواند امور و چالش های حقوقی در هر پرونده را به بهترین نحو ممکن حل و فصل کند اهمیت زیادی برای نیازمندان به خدمات حقوقی دارد. گاهی اوقات استفاده از وکیلی که دارای دانش و تجربه کافی در موضوع مورد نظر نیست نه تنها نمی تواند مفید و موثر واقع شود بلکه مسیر صحیحی را که پرونده باید طی کند هم منحرف کرده و آثار زیان باری برای موکل به جا می گذارد. در حالی که یک وکیل خوب با طراحی درست مسیر پرونده بر اساس قانون و تجربیاتی که در طول زمان کسب کرده است اثر مثبت بسیار زیادی بر موفقیت پرونده یا تنظیم قرارداد ملکی می گذارد.

خواندن این مطلب
الزام به تنظیم سندرسمی و بررسی 0 تا 100 مراحل آن

در این قسمت ویژگی های لازم برای بهترین وکیل ملکی که باعث می شود به عنوان شماره تلفن وکیل ملکی به شما عزیزان معرفی نماییم را توضیح می دهیم.

در وهله اول، بهترین وکیل ملکی باید دارای دانش تخصصی در زمینه امور املاک باشد. یکی از ملاک هایی که می تواند مراجعان را در تشخیص دانش وکیل راهنمایی کند میزان تحصیلات او و مرتبط بودن آن به حوزه امور ملکی یعنی حقوق خصوصی است. بنابراین وکیلی که در شاخه حقوق خصوصی تحصیل کرده است تخصص و دانش بیشتری در زمینه امور ملکی خواهد داشت.

نکته دیگر در تشخیص بهترین وکیل ملکی و دریافت شماره تلفن وکیل ملکی این است که هرچه سابقه و تجربه یک وکیل در طرح دعاوی تخصصی یا تنظیم قراردادهای تخصصی بیشتر باشد آن وکیل، وکیل بهتری به شمار می آید. تجربه وکلا در انجام امور حقوقی باعث آشنایی هر چه بیشتر آن ها با رویه قضایی دادگاه ها یعنی نظر غالب قضات درمورد یک موضوع مشخص می شود و در نتیجه به شکل بهتری می توانند در دعاوی انجام وظیفه نمایند. در امور قراردادها نیز تجربه عملی وکیل متخصص در امور ملکی باعث آشنایی بیشتر با انواع مختلف قراردادها و شروط آن ها می شود که به تنظیم قرارداد بر اساس نیاز و شرایط مراجعان کمک زیادی می کند.

شماره بهترین وکیل ملکی

از دیگر نکاتی که باعث معرفی شماره تلفن وکیل ملکی به عنوان بهترین وکیل ملکی می شود، سرعت عمل وکیل در تصمیم گیری بر اساس قوانین و مقررات است. در امور ملکی سرعت عمل و رعایت مهلت های قانونی اهمیت زیادی دارد و وکیلی که نتواند در سریع ترین زمان ممکن عملکردی مناسبی از خود ارائه دهد نتیجه خوبی برای موکل خوب دریافت نمی کند.

همچنین، صداقت و اخلاق حرفه ای نیز یکی دیگر از عواملی است که باید در انتخاب وکیل و استفاده از شماره تلفن وکیل ملکی به آن توجه ویژه داشته باشید. وکیلی که اخلاق و رازداری حرفه ای را در فعالیت خود رعایت نکند آسیب گسترده ای به موکلان خود وارد می کند. برای مثال ممکن است برخی وکلا از طریق تبانی با طرف مقابل، پرونده موکل خود را از روی عمد به بی راهه بکشانند. این اقدامات بر اساس قوانین و مقررات مربوط به حوزه وکالت، قابل شکایت و پیگیری در نهادهای انتظامی کانون وکلا است.

خواندن این مطلب
فرق مالکیت و سرقفلی با بیانی ساده توسط وکیل

برای آشنایی بیشتر با مشخصات بهترین وکیل ملکی، مقاله بهترین وکیل ملکی را ببینید.

چرا گروه وکلای ملکی؟

در قسمت های قبل توضیح دادیم که انجام امور حقوقی در زمینه املاک یک امر کاملا تخصصی است که نیاز به دانش و مهارت ویژه دارد. به همین دلیل اگر برای انجام انواع مختلف امور ملکی خود نیاز به استفاده از متخصص حقوقی و شماره تلفن وکیل ملکی خواهید داشت. برای استفاده از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و دریافت شماره تلفن وکیل ملکی می توانید از گروه وکلای ملکی کمک بگیرید.

تمایز ما در گروه وکلای ملکی نسبت به دیگر گروه های حقوقی این است که تخصص و تمرکز ویژه خود را بر انواع امور ملکی از دعاوی حقوفی و کیفری ملکی گرفته تا قراردادهای گسترده این حوزه مانند قرارداد بیع، قولنامه، اجاره، مشارکت در ساخت، پیش فروش ساختمان و… قرار داده ایم و به همین دلیل با تسلط ویژه بر انواع قوانین و مقررات مربوط به امور ملکی و نحوه رسیدگی دادگاه ها و دادسرا به پرونده های ملکی، خدمات حقوقی دقیق تری به مراجعان خود ارائه می دهیم.

علاوه بر این، در گروه وکلای ملکی خدمات حقوقی مورد ارائه بر اساس نیاز و شرایط مشتری به انواع مختلفی تقسیم می شوند که می توانند نیاز مراجعان را در هر نوع و موضوعی که باشند برطرف کنند. برای مثال علاوه بر مشاوره حقوقی حضوری که بهترین و دقیق ترین شکل مشاوره به شمار می آید، شما می توانید در صورت مقدور نبودن مشاوره حضوری از طریق مشاوره تلفنی یا آنلاین نیز از دانش و تجربه وکلای ما استفاده کنید. این موضوع باعث می شود افراد نیازمند به خدمات حقوقی در سراسر جهان بتوانند خدمات مورد نیاز خود را تنها با دسترسی به شماره تلفن وکیل ملکی و ارتباط با او دریافت کنند.

در گروه وکلای ملکی امکان مشاوره رایگان نیز وجود دارد که می توانید برای آشنایی با شرایط و نحوه استفاده از آن با ما تماس بگیرید و شماره تلفن وکیل ملکی را در اسرع وقت برای بهره مندی از امکان مشاوره رایگان دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

وکیل ملکی آنلاین به همراه مشاوره

وکیل ملکی آنلاین کیست؟ به طور کلی وکیل ملکی به کسی گفته می شود که به صورت تخصصی در زمینه کلیه امور حقوقی مربوط به املاک فعالیت می کند. وکیل متخصص ملکی باید دارای پروانه وکالت رسمی و معتبر از…

بازدید: 242 نفر
6 شهریور 1402
خواندن این مقاله

تشخیص اراضی ملی از اراضی عادی

منظور از اراضی ملی چیست؟ به اراضی که در حال حاضر هیچ‌یک از اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی، هیچگونه دخل و تصرفی در آن نداشته و همچنان نیز شکل و شمایل طبیعی خود را همانند گذشته حفظ کرده‌ و…

بازدید: 249 نفر
14 مرداد 1402
خواندن این مقاله

وکیل تجدید نظر خواهی چه کسی است؟

تجدید نظر خواهی چیست؟ تجدید نظر خواهی یکی از راه های اعتراض به حکم دادگاه بدوی است که تابع قواعد و مقررات ویژه ای است. به طور کلی اصل بر این است که کلیه آراء صادر شده از مراجع دادگستری…

بازدید: 251 نفر
16 شهریور 1402
خواندن این مقاله

وکیل ماده ۱۰۰ شهرداری و آشنایی با بهترین گروه حقوقی ملکی

ماده 100 قانون شهرداری چیست؟ قانون شهرداری مصوب سال 1334 برای تنظیم مدیریت شهری و امور جاری در شهرداری ها و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر فنی و غیر اصولی در محدوده حریم شهری مورد تصویب قرار گرفته است.…

بازدید: 240 نفر
14 مرداد 1402
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *